Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM G652D 1m WAVE OPTICS #08830

Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM G652D 1m  WAVE OPTICS  #08830
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami SC/APC-LC/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz krosowania w instalacjach światłowodowych.

Najważniejsze cechy:
• Patchcord jednomodowy z włóknem 9/125, G652D
• Długość 1m
• Tłumienność poniżej 0,20dB
• Wytrzymałość na rozciąganie ponad 10kg

Dane ogólne

Nazwa produktu:Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM G652D 1m WAVE OPTICS #08830
Kod produktu:L8-6131
Cena detal netto:17,89
Cena detal brutto:22,00
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!