Pigtail światłowodowy LC/APC SM G652D 9/125 3m WAVE OPTICS #08681

Pigtail światłowodowy LC/APC SM G652D 9/125 3m  WAVE OPTICS  #08681
Pigtail jednomodowy ze złączem SC/UPC; włókno 9/125, G652D; średnica 0,9mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przeznaczony do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach.
Najważniejsze cechy:
• Jednomodowy z włóknem 9/125, G652D zakończony złączem SC/UPC
• Długość 3m, średnica 0,9mm

Dane ogólne

Nazwa produktu:Pigtail światłowodowy LC/APC SM G652D 9/125 3m WAVE OPTICS #08681
Kod produktu:L8-5213
Cena detal netto:5,20
Cena detal brutto:6,40
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!