Kod Nazwa i opis towaru Miniatura Cena netto Cena brutto
L8-6253 Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM G652D 3m WAVE OPTICS #08614
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami LC/UPC-LC/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
19,27 23,70
L8-6351 Patchcord światłowodowy SC/UPC-FC/UPC SM G652D 1m WAVE OPTICS #08636
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami SC/UPC-FC/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
18,37 22,60
L8-6352 Patchcord światłowodowy SC/UPC-FC/UPC SM G652D 2m WAVE OPTICS #08637
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami SC/UPC-FC/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
19,02 23,40
L8-6353 Patchcord światłowodowy SC/UPC-FC/UPC SM G652D 3m WAVE OPTICS #08638
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami SC/UPC-FC/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
19,51 24,00
L8-6451 Patchcord światłowodowy LC/UPC-FC/UPC SM G652D 1m WAVE OPTICS #08644
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami LC/UPC-FC/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
18,37 22,60
L8-6452 Patchcord światłowodowy LC/UPC-FC/UPC SM G652D 2m WAVE OPTICS #08645
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami LC/UPC-FC/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
19,02 23,40
L8-6453 Patchcord światłowodowy LC/UPC-FC/UPC SM G652D 3m WAVE OPTICS #08646
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami LC/UPC-FC/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
19,51 24,00
L8-6551 Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC SM G652D 1m WAVE OPTICS #08652
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami SC/UPC-ST/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
17,89 22,00
L8-6552 Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC SM G652D 2m WAVE OPTICS #08653
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami SC/UPC-ST/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
18,78 23,10
L8-6553 Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC SM G652D 3m WAVE OPTICS #08654
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami SC/UPC-ST/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
19,27 23,70
L8-6651 Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC SM G652D 1m WAVE OPTICS #08660
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami LC/UPC-ST/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
17,89 22,00
L8-6652 Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC SM G652D 2m WAVE OPTICS #08661
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami LC/UPC-ST/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
18,78 23,10
L8-6653 Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC SM G652D 3m WAVE OPTICS #08662
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami LC/UPC-ST/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
19,27 23,70
L8-6811 Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000/APC SM simplex G652D 1m WAVE OPTICS #08672
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami E2000/APC-E2000/APC; simplex (pojedynczy); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
81,30 100,00
L8-6812 Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000/APC SM simplex G652D 2m WAVE OPTICS #08673
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami E2000/APC-E2000/APC; simplex (pojedynczy); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
82,93 102,00
L8-6813 Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000/APC SM simplex G652D 3m WAVE OPTICS #08674
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami E2000/APC-E2000/APC; simplex (pojedynczy); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
84,55 104,00
L8-6851 Patchcord światłowodowy E2000/UPC-E2000/UPC SM simplex G652D 1m WAVE OPTICS #08668
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami E2000/UPC-E2000/UPC; simplex (pojedyncze); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
81,30 100,00
L8-6852 Patchcord światłowodowy E2000/UPC-E2000/UPC SM simplex G652D 2m WAVE OPTICS #08669
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami E2000/UPC-E2000/UPC; simplex (pojedyncze); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
82,93 102,00
L8-6853 Patchcord światłowodowy E2000/UPC-E2000/UPC SM simplex G652D 3m WAVE OPTICS #08670
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami E2000/UPC-E2000/UPC; simplex (pojedyncze); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz...
84,55 104,00
L8-7111 Przełącznica światłowodowa PS-8xSC simplex bez adapterów #08334
Przełącznica światłowodowa naścienna mini; 8x SC simplex lub LC duplex; bez adapterów; kaseta na spawy; wymiary 318x138x50mm

Przeznaczenie:
Przełącznica światłowodowa PS-8xSC simplex przeznaczona do zabezpieczenia spawów...
34,15 42,00
L8-7121 Przełącznica światłowodowa PS-6xSC duplex bez adapterów na klucz #08329
Przełącznica światłowodowa naścienna; 6x SC duplex; bez adapterów; kaseta na 12 spawów; zamykana na klucz; wymiary 275x225x55mm

Przeznaczenie:
Przełącznica światłowodowa PS-6xSC duplex przeznaczona do zabezpieczenia...
56,91 70,00
L8-7122 Przełącznica światłowodowa PS-12xSC duplex bez adapterów na klucz #08330
Przełącznica światłowodowa naścienna; 12x SC duplex; bez adapterów; 2 kasety z miejscem na 12 spawów; zamykana na klucz; wymiary 265x254x65mm

Przeznaczenie:
Przełącznica światłowodowa PS-12xSC duplex przeznaczona do...
71,54 88,00
L8-7131 Przełącznica światłowodowa PS-6xSC-DIN duplex bez adapterów #07428
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN; 6x SC duplex; bez adapterów; kaseta na 12 spawów; dławiki PG13.5, zaślepki; obudowa metalowa; wymiary 125x132xx35mm

Przeznaczenie:
Przełącznica światłowodowa PS-6xSC-DIN duplex...
37,40 46,00
L8-7132 Przełącznica światłowodowa PS-8xSC-DIN simplex bez adapterów #08858
Przełącznica światłowodowa na szynę DIN; 8x SC simplex; bez adapterów; kaseta na 12 spawów; dławiki PG13.5, zaślepki; obudowa metalowa; wymiary 125x132xx35mm

Przeznaczenie:
Przełącznica światłowodowa PS-8xSC-DIN simplex...
37,40 46,00
L8-7211 Przełącznica światłowodowa PS-12xSC-19''/1U duplex bez adapterów #06622
Przełącznica światłowodowa; 12x SC duplex; bez adapterów; 2 kasety po 12 spawów; wysuwana szuflada; wymiary montażowe 19''/1U

Przeznaczenie:
Przełącznica światłowodowa PS-12xSC-19''/1U duplex przeznaczona do...
91,06 112,00

Sprzęt instalacyjny światłowodowy; złącza światłowodowe, splittery , sprzęgacze, gniazda światłowodowe, pigtaile i patvchcordy światłowodowe, przełącznice światłowodowe