Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT

Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT
Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT
Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy; tryb pracy rewersyjny (NO) - zamknięty po podaniu napięcia zasilającego; montaż pionowy i poziomy; automatyczne zamykanie po 0, 3, 6 i 9s; autoblokada ok. 9 sekund; nacisk do 2000kg; masa 0,94kg; temp. pracy -10 ... +55°C; zas. 12Vdc

Przeznaczenie:
Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT jest alternatywą dla powszechnie stosowanych elektrozaczepów lub też ich uzupełnieniem w przejściach wymagających dodatkowego zabezpieczenia elektromechanicznego. Ten elektrozamek może być zatem stosowany w systemach kontroli dostępu, w wyjściach ewakuacyjnych i przeciwpożarowych.
Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R Scot wyposażony jest w system automatycznego zamykania. Jeżeli po zadziałaniu sygnału sterującego i zwolnieniu elektrozamka drzwi nie zostaną fizycznie otwarte - po upływie ok. 9 sekund od zakończenia impulsu sterującego ponownie zostaną zaryglowane. Na obudowie znajduje się dioda informująca o stanie wejścia. Jeżeli drzwi są zablokowane kolor czerwony a odblokowane dioda wygaszona.
Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy wyposażony jest w styk NO, który może być wykorzystany w systemie kontroli dostępu informując o położeniu sterowanych drzwi. Styk pozostaje zwarty jeżeli skrzydło drzwi znajduje się bezpośrednio w ościeżnicy (płytka z magnesem znajduje się pod elektrozamkiem - sygnał niezależny od stanu napięcia). Dzięki temu możemy przekazać informację np. do systemu alarmowego, informując o stanie drzwi. Elektrozamek ma dodatkowe wyjście (styk NC/NO) sygnalizujące zaryglowanie drzwi. Styk NO pozostaje zwarty podczas odblokowania drzwi (dioda nie świeci), rozwarty jeżeli drzwi są zablokowane (dioda świeci na czerwono) lub w przypadku braku napięcia. Styk NC pozostaje rozwarty podczas odblokowania drzwi (dioda nie świeci), zwarty jeżeli drzwi są zablokowane (dioda świeci na czerwono) lub w przypadku braku napięcia. Rygiel elektromagnetyczny EB-1700R Scot ma możliwość ustawienia opóźnienia czasowego po którym zarygluje drzwi. Czas ten można ustawić na mikroprzełącznikach wewnątrz obudowy elektrozamka. Możliwe ustawienia: 0 / 3 / 6 / 9 sekund zwłoki po zwolnieniu sygnału sterującego otwarcie drzwi.
Rygiel elektromagnetyczny EB-1700R może być stosowany do drzwi drewnianych i stalowych oraz do drzwi z aluminium i PVC. Doskonale nadaje się do obiektów o charakterze mieszkalnym, komercyjnym i przemysłowym. Rygiel może być montowany zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.
Listwa czołowa rygla, trzpień i obudowa kasety oraz blacha zaczepowa są wykonane ze stali nierdzewnej.

Najważniejsze cechy:
• Rygiel elektromagnetyczny rewersyjny (NO - normalnie otwarty) - zamknięty w czasie podania napięcia zasilającego
• Możliwość montażu pionowego i poziomego
• Możliwość stosowania do drzwi drewnianych, stalowych oraz z aluminium i PVC
• Maksymalny nacisk na drzwi 2000kg
• Możliwość ustawiania czasów opóźnienia zamknięcia rygla: 0, 3, 6 i 9 sekund
• Sygnalizacja stanu drzwi styk NO, obciążalność 200mA 24VDC
• Sygnalizacja zaryglowania styk NO/NC, obciążalność 200mA 24VDC
• Autoblokada ok. 9 sekund
• Dioda LED czerwona – drzwi zablokowane, wygaszona - drzwi otwarte
• Rygiel 225x34x38mm
• Płytka montażowa 100x25x3mm
• Temperatura pracy -10 do 55st.C
• Wykonanie ze stali nierdzewnej
• Zasilanie 12Vdc
• Pobór prądu praca 1120mA/12V
• Pobór prądu czuwanie 50mA zamek zwolniony, 140mA zamek zaryglowany

Dane ogólne

Nazwa produktu:Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT
Kod produktu:D4-0731
Cena detal netto:274,80
Cena detal brutto:338,00
Karta katalogowa:Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT  
Instrukcja:Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700R SCOT  
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!

Rygle elektromagnetyczne trzpieniowe Scot