Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 SCOT

Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 SCOT
Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 SCOT Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 SCOT Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 SCOT Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 SCOT
Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy standardowy; tryb pracy NC; montaż pionowy i poziomy; automatyczne zamykanie po 0, 3, 6 i 9s; autoblokada ok. 9 sekund; nacisk do 2000kg; temperatura pracy -10 ... +55°C; masa 0,91kg; zasilanie 12Vdc

Przeznaczenie:
Rygle elektromagnetyczne trzpieniowe EB-1700 SCOT są alternatywą dla powszechnie stosowanych elektrozaczepów lub też ich uzupełnieniem w przejściach wymagających dodatkowego zabezpieczenia elektromechanicznego. Mogą być zatem stosowane w systemach kontroli dostępu, w wyjściach ewakuacyjnych i przeciwpożarowych.
Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 wyposażony jest w system automatycznego zamykania. Jeżeli po zadziałaniu sygnału sterującego i zwolnieniu elektrozamka drzwi nie zostaną fizycznie otwarte - po upływie ok. 9 sekund od zakończenia impulsu sterującego ponownie zostaną zaryglowane. Na obudowie znajduje się dioda informująca o stanie wejścia. Jeżeli drzwi są zablokowane kolor czerwony a odblokowane dioda wygaszona.
Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy wyposażony jest w styk NO, który może być wykorzystany w systemie kontroli dostępu informując o położeniu sterowanych drzwi. Styk pozostaje zwarty jeżeli skrzydło drzwi znajduje się bezpośrednio w ościeżnicy (płytka z magnesem znajduje się pod elektrozamkiem - sygnał niezależny od stanu napięcia). Dzięki temu możemy przekazać informację np. do systemu alarmowego, informując o stanie drzwi. Elektrozamek ma dodatkowe wyjście (styk NC/NO) sygnalizujące zaryglowanie drzwi. Styk NO pozostaje zwarty podczas zablokowania drzwi (dioda świeci na czerwono), rozwarty w przypadku braku napięcia lub jeżeli drzwi są odblokowane (dioda nie świeci). Styk NC pozostaje rozwarty podczas zablokowania drzwi (dioda świeci na czerwono), zwarty w przypadku braku napięcia lub jeżeli drzwi są odblokowane (dioda nie świeci). Rygiel EB-1700 ma możliwość ustawienia opóźnienia czasowego po którym zarygluje drzwi. Czas ten można ustawić na mikroprzełącznikach wewnątrz obudowy elektrozamka. Możliwe ustawienia: 0 / 3 / 6 / 9 sekund zwłoki po zwolnieniu sygnału sterującego otwarcie drzwi.
Rygiel elektromagnetyczny EB-1700 może być stosowany do drzwi drewnianych i stalowych oraz do drzwi z aluminium i PVC. Doskonale nadaje się do obiektów o charakterze mieszkalnym, komercyjnym i przemysłowym. Rygiel może być montowany zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.
Listwa czołowa rygla, trzpień i obudowa kasety oraz blacha zaczepowa są wykonane ze stali nierdzewnej.

Najważniejsze cechy:
• Rygiel elektromagnetyczny standardowy (NC - normalnie zamknięty) - otwarty w czasie podania napięcia zasilającego
• Możliwość montażu pionowego i poziomego
• Możliwość stosowania do drzwi drewnianych, stalowych oraz z aluminium i PVC
• Maksymalny nacisk na drzwi 2000kg
• Możliwość ustawiania czasów opóźnienia zamknięcia rygla: 0, 3, 6 i 9 sekund
• Sygnalizacja stanu drzwi styk NO, obciążalność 200mA 24VDC
• Sygnalizacja zaryglowania styk NO/NC, obciążalność 200mA 24VDC
• Autoblokada ok. 9 sekund
• Dioda LED Czerwona – drzwi zablokowane, wygaszona - drzwi otwarte
• Rygiel 225x34x38mm
• Płytka montażowa 100x25x3mm
• Temperatura pracy -10 do 55st.C
• Wykonanie ze stali nierdzewnej
• Zasilanie 12Vdc
• Pobór prądu praca 1120mA/12V
• Pobór prądu czuwanie 140mA zamek zwolniony, 50mA zamek zaryglowany

Dane ogólne

Nazwa produktu:Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 SCOT
Kod produktu:D4-0732
Cena detal netto:294,31
Cena detal brutto:362,00
Karta katalogowa:Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 SCOT  
Instrukcja:Rygiel elektromagnetyczny trzpieniowy EB-1700 SCOT  
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!

Rygle elektromagnetyczne trzpieniowe Scot