Puszka połączeniowa GELBOX JOULE IP68 RayTech

Puszka połączeniowa GELBOX JOULE IP68 RayTech
Puszka połączeniowa GELBOX JOULE IP68 RayTech Puszka połączeniowa GELBOX JOULE IP68 RayTech Puszka połączeniowa GELBOX JOULE IP68 RayTech
Puszka montażowa wypełniona żelem; do łączenia przewodów elektrycznych, telefonicznych, sygnałowych, antenowych; możliwość pracy w pionie i poziomie; izolacja napięciowa 1kV; klasa szczelności IP68; wymiary wewnętrzne 33x52x26mm

Przeznaczenie:
Uniwersalna puszka montażowa GELBOX JOULE IP68 RayTech jest wypełniona żelem i jest przeznaczona do łączenia przewodów elektrycznych, telefonicznych, sygnałowych, antenowych itp. w klasie szczelności IP68. Puszka może być z powodzeniem stosowana w miejscach o dużym zawilgoceniu oraz pod ziemią (na przykład w elektrycznych instalacjach ogrodowych). Puszkę można montować zarówno w położeniu poziomym, jak i pionowym - nie ma niebezpieczeństwa wypłynięcia żelu.
Żel stosowany do uszczelnienia jest nieszkodliwy dla ludzi, bezpieczny dla środowiska i łatwo usuwalny w przypadku konieczności modyfikacji połączenia.

Najważniejsze cechy:
• Do łączenia przewodów elektrycznych, telefonicznych, sygnałowych, antenowych itp.
• Wypełnienie żelem
• Możliwośc pracy w położeniu poziomym i pionowym
• Izolacja napięciowa 1kV
• Klasa szczelności IP68
• Wymiary wewnętrzne 33x52x26mm

Dane ogólne

Nazwa produktu:Puszka połączeniowa GELBOX JOULE IP68 RayTech
Kod produktu:I1-1731
Cena detal netto:20,08
Cena detal brutto:24,70
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!

Osprzęt elektroinstalacyjny; puszki elektroinstalacyjne, odgałęźniki elektroinstalacyjne, rury elektroinstalacyjne, opaski (taśmy) kablowe, trzymaki kablowe elektroinstalacyjne.