Unifon cyfrowy 1132/520 SCAITEL do Basic, Matibus SE URMET

Unifon cyfrowy 1132/520 SCAITEL do Basic, Matibus SE URMET
Unifon cyfrowy 1132/520 SCAITEL do Basic, Matibus SE URMET Unifon cyfrowy 1132/520 SCAITEL do Basic, Matibus SE URMET Unifon cyfrowy 1132/520 SCAITEL do Basic, Matibus SE URMET
Unifon cyfrowy dwuprzewodowy; przycisk otwierania drzwi; współpraca z systemami domofonowymi BASIC, Matibus, Matibus SE firmy Urmet oraz innymi systemami; regulacja głośności wywołania; obudowa ABS; kolor biały; 220x90x69mm

Przeznaczenie:
Unifon cyfrowy 1132/520 SCAITEL współpracuje z systemami domofonowymi Matibus, Matibus SE i Basic firmy Urmet oraz innymi systemami domofonów cyfrowych. Unifon umożliwia prowadzenie rozmowy i otwarcie drzwi za pomoca elektrozaczepu.
Do obsługi rozmów i otwarcia drzwi i obsługi dwóch przycisków funkcyjnych wystarczą dwa przewody doprowadzone do unifonu. Unifon jest wyposażony w regulację głośności sygnału wywołania za pomoca zworek, regulację wzmocnienia mikrofonu, regulację czasu impulsu otwarcia elektrozaczepu (czas impulsu otwarcia elektrozaczepu nie jest tożsamy z czasem otwarcia elektrozaczepu), regulację pobieranego przez unifon prądu, dodatkowo możemy zamontować trzypozycyjny regulator głośności dzwonka wywołania.
Do obsługi rozmów i otwarcia drzwi i obsługi dwóch przycisków funkcyjnych unifonu wystarczą tylko dwa przewody. Stąd też unifon 1132/620 SCAITEL jest podłączamy do wspólnego pionu domofonu cyfrowego za pomocą 2 żył. W ramach jednego systemu domofonowego może współpracować z unifonami cyfrowymi firmy Urmet.

Najważniejsze cechy:
• Współpraca z cyfrowymi systemami domofonowymi Matibus SE i Basic firmy Urmet oraz innymi systemami cyfrowymi
• Regulacja głośności sygnału wywołania za pomocą zworek
• Obudowa ABS
• Kolor biały
• Montaż natynkowy
• Wymiary 220x90x69mm
• Renomowany producent URMET

Dane ogólne

Nazwa produktu:Unifon cyfrowy 1132/520 SCAITEL do Basic, Matibus SE URMET
Kod produktu:D3-1414
Cena detal netto:72,36
Cena detal brutto:89,00
Instrukcja:Unifon cyfrowy 1132/520 SCAITEL do Basic, Matibus SE URMET  
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!

Domofony cyfrowe Basic MIWI