Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM2 SATEL

Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM2 SATEL
Czytnik kart zbliżeniowych 125kHz UNIQUE do CA-64 SR; sygnalizacja LED o stanie przejścia i czytnika; brzęczyk po wczytaniu karty; montaż na ścianie lub futrynie; format transmisji EM Marin

Przeznaczenie:
Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM2 renomowanej polskiej firmy Satel jest urządzeniem wykorzystywanym w systemach kontroli dostępu. Służy do odczytu kodu kart zbliżeniowych. Czytnik CZ-EMM2 Satel współpracuje z ekspanderem czytników kart zbliżeniowych CA-64 SR oraz modułami kontrolera przejścia ACCO-KP i ACCO-KP-PS firmy SATEL.
Głowica przesyła odczytany kod karty w formacie EM-MARIN. Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM2 Satel ma wbudowaną dwukolorową diodę LED (świeci w kolorach czerwonym i zielonym) oraz brzęczyk, które służą do sygnalizacji. Sposób sygnalizacji i sytuacje, w których sygnalizacja jest uruchamiana, zależą od podłączonego urządzenia sterującego. Głowica jest zalana żywicą epoksydową chroniąc ją przed dostępem wilgoci. Z obudowy wyprowadzony jest kabel służący do podłączenia do urządzenia sterującego.
Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM2 Satel jest przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń. Głowicę montuje się bezpośrednio na ścianie, najlepiej w pionie.

Najważniejsze cechy:
• Montaż bezpośrednio na ścianie lub futrynie drzwi
• Format transmisji: EM Marin
• Obsługa standardowych kart zbliżeniowych 125kHz

Dane ogólne

Nazwa produktu:Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM2 SATEL
Kod produktu:D8-3342
Cena detal netto:213,00
Cena detal brutto:261,99
Karta katalogowa:Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM2 SATEL  
Instrukcja:Czytnik kart zbliżeniowych CZ-EMM2 SATEL  
Do pobrania:Dodatkowe dane
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!