Płyta rozmówna 6025/PR1-RF Elite z czytnikiem MIWI URMET

Płyta rozmówna 6025/PR1-RF Elite z czytnikiem MIWI URMET
Płyta rozmówna domofonu z czytnikiem RFID; 1 przycisk wywołania; podświetlenie białymi LED; obudowa ze stali nierdzewnej; współpraca z zasilaczami domofonowymi 18A2, 18L1 i domofonowymi z interkomem 19A2, 19L1 oraz unifonami 1131, Scaitel, Atlantico, Utopia, Signo; wymiary 157x67x20mm

Przeznaczenie:
Płyta rozmówna 6025/PR1-RF wykonana jest z blachy nierdzewnej. Obudowa jest wandaloodporna - IK 07. Jej niewielkie wymiary sprawiają, iż bardzo dobrze nadaje się do montażu na słupkach ogrodzeniowych metalowych i murowanych (podtynkowo z 6025/RP-OP-M jak i natynkowo z obudową 6025/OND-M). Dodatkowe zabezpieczenie stanowią śruby patentowe mocujące płytę czołową. Panel ma wbudowany moduł rozmówny z 1 przyciskiem wywołania.
Wbudowany czytnik zbliżeniowy RFID zintegrowany z oknem informacyjnym jest urządzeniem kontroli dostępu przeznaczonym do pracy samodzielnej (autonomicznej). Obsługuje breloki oraz karty zbliżeniowe RFID standardu UNIQUE 125 kHz. Panel jest podświetlany na kolor biały. W chwili otwarcia drzwi kolor biały gaśnie, a podświetlenie zmienia się na kolor zielony. Moduł ma możliwość regulacji jasności podświetlenia. Moduł ma także konfigurowalną sygnalizację dźwiękową. Sygnalizację można wyłączyć zupełnie, lub ustawić jeden z trzech poziomów głośności. Do modułu można podłączyć zewnętrzny przycisk, który spowoduje zachowanie się modułu w taki sposób, jak podczas przyłożenia zaprogramowanego klucza – tzw. przycisk otwarcia (przycisk listonosza). Istnieje możliwość konfiguracji ustawień modułu, dodawania, usuwania i edytowania kluczy/kart oraz kodów poprzez przycisk programowania PROG, klucz MASTER lub oprogramowanie na PC.
Wykorzystując specjalne zasilacze interkomowe serii 19 oraz unifony z przyciskami funkcyjnymi można uzyskać funkcję interkomu. Domofon z funkcją interkomu umożliwia prowadzenie rozmowy między unifonami, której nie słychać w panelu wejściowym.
Płyta rozmówna 6025/PR1-RF Miwi Urmet wymaga doprowadzenia od zasilacza 8 żył, w tym mieści się zasilanie rygla elektromagnetycznego.
Domofony MIWI-URMET charakteryzują się wysoką jakością wykonania i potwierdzoną przez wiele lat niezawodnością.

Najważniejsze cechy:
• Praca w analogowym systemie domofonowym 4+N
• Wbudowany moduł rozmówny
• 1 przycisk wywołania
• Podświetlenie - białe diody LED
• Płyta czołowa 1 rzędowa
• Współpraca z zasilaczami 18A2, 19A2, 18L1, 19L1
• Współpraca z unifonami 1131, Scaitel, Atlantico, Utopia, Signo
• Obudowa ze stali nierdzewnej
• Wymiary etykiety 30 x 70mm
• Wymiary 157 x 67 x 20 mm (wys. x szer. x gł.)
• Temperatura pracy -20°C ÷ +45°C
• Montaż natynkowy, podtynkowy
• Renomowany polski producent Miwi Urmet

Dane ogólne

Nazwa produktu:Płyta rozmówna 6025/PR1-RF Elite z czytnikiem MIWI URMET
Kod produktu:D1-2421
Cena detal netto:324,39
Cena detal brutto:399,00
Instrukcja:Płyta rozmówna 6025/PR1-RF Elite z czytnikiem MIWI URMET  
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!

Bramofony domofonów analogowych