Oferta Salonu Zabezpieczeń AVAL

Pracownicy Salonu Zabezpieczeń AVAL (tel. +85 651-49-99, 694 262-352) pomogą Państwu skutecznie zabezpieczyć swoje mienie. Oferujemy fachowe doradztwo oraz szeroki wybór towarów. Pomagamy optymalnie dobierać wszelkie urządzenia i materiały do systemów technicznej ochrony mienia. Nasza oferta obejmuje zarówno elektroniczne systemy zabezpieczeń, jak i zabezpieczenia mechaniczne. Tutaj też są załatwiane sprawy niewielkich instalacji w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych.

Dla instalatorów rokrocznie organizujemy wiele szkoleń i prezentacji z całego zakresu naszej działalności. Są to zarówno prezentacje i ogólne szkolenia techniczne, jak i zaawansowane szkolenia warsztatowe.


Systemy alarmowe przeciwłamaniowe SSWiN

Manipulator alarmowy SATELW ramach naszej oferty pomagamy dobierać materiały i urządzenia do systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWiN. Chodzi tu zarówno o alarmy przewodowe, jak i alarmy bezprzewodowe do domu i biura. Sprzedajemy wszelkiego rodzaju czujki magnetyczne, podczerwieni, mikrofalowe, stłuczenia szkła oraz czujki dualne. Ponadto oferujemy aktywne bariery podczerwieni i mikrofalowe, centrale alarmowe i sygnalizatory. Sprzedajemy także urządzenia powiadamiania radiowego i stacje monitorujące. Do tego zakresu można zaliczyć również bardzo szeroką ofertę sterowników radiowych. Ponadto w naszej ofercie znajduje się osprzęt instalacyjny. Oferujemy materiały i urządzenia najlepszych producentów krajowych i zagranicznych, w tym SATEL, Crow, Bosch, Siemens, Alarmtech, Elmes. Jesteśmy jednym z najstarszych w Polsce i najstarszym w regionie autoryzowanym dystrybutorem największego polskiego producenta systemów alarmowych firmy SATEL.


Alarmy przeciwpożarowe SSP

Systemy sygnalizacji pożaru - ROPOferujemy ponadto urządzenia do systemów sygnalizacji pożaru SSP. Chodzi tu zarówno czujki i centrale konwencjonalne, jak i adresowalne. W naszej ofercie znajdą Państwo również czujki pożarowe przeznaczone do systemów sygnalizacji włamania i napadu, które z powodzeniem mogą być stosowane w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych bez dużych kosztów. Podobnie rzecz się ma z czujkami gazu, w tym m.in. tlenku węgla (czadu) i gazu ziemnego. Sprzedajemy również systemy sterowania gaszeniem i oddymianiem. Oferujemy urządzenia renomowanych producentów POLON, SATEL, NCS i Hochiki ESP. Naszą ofertę uzupełniają różnego rodzaju kable ognioodporne do systemów sygnalizacji pożaru.


Domofony, wideodomofony i interkomy

Monitor wideodomofonowy COMMAXPomożemy Państwu dobrać domofon odpowiedni do potrzeb. Sprzedajemy najróżniejsze domofony i wideodomofony do domów jednorodzinnych oraz wszelkie urządzenia domofonowe i wideodomofonowe do instalacji wieloabonamentowych. Nasza oferta obejmuje zarówno instalacje obejmujące jedną klatkę schodową, jak i rozbudowane wieloklatkowe oraz wielobudynkowe systemy domofonowe i wideodomofonowe w kondominiach. Mamy największą w regionie ofertę domofonów oraz wideodomofonów zarówno analogowych, jak i cyfrowych. Jako autoryzowany dystrybutor oferujemy sprawdzone domofony i wideodomofony renomowanych firm. Jesteśmy jednym z najstarszych w Polsce i najstarszym w regionie autoryzowanym dystrybutorem uznanych światowych producentów, w tym firm Urmet i Commax. Oferujemy też domofony polskich firm ACO i Elfon. Dobierzemy najlepszy rygiel elektromagnetyczny (elektrozaczep) do każdej furtki i każdych drzwi. Od samego początku współpracujemy z uznanym w całej Europie polskim producentem elektrozaczepów firmą BIRA, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Sprzedajemy również rygle elektrozaczepy innych sprawdzonych dostawców, w tym JiS, MCM, Scot oraz rygle elektromagnetyczne trzpieniowe firmy Jantek. Sprzedajemy także interkomy kasowe, interkomy słuchawkowe cyfrowe, interkomy pracujące w sieci elektrycznej 230V oraz interkomy wieloabonentowe głośnomówiące.


Systemy kontroli dostępu i Rejestracji Czasu Pracy

Elektromagnes do drzwi (zwora elektromagnetyczna)W ofercie Salonu Zabezpieczeń AVAL znajdują się również systemy kontroli dostępu (SKD). Tutaj proponujemy zarówno autonomiczne czytniki i proste kontrolery, czytniki linii papilarnych, jak i rozbudowane systemy kontroli dostępu. Oferowane przez nas systemy kontroli dostępu mogą współpracować z systemami alarmowymi, systemami rejestracji czasu pracy oraz pracować w istniejących już sieciach komputerowych. Sprzedajemy różnego rodzaju identyfikatory, w tym karty i breloki zbliżeniowe. Sprzedajemy ponadto różnego rodzaju szyfratory (zamki kodowe) oraz przyciski wyjścia i przyciski ewakuacyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie urządzenia uznanej polskiej firmy ROGER, której jesteśmy najstarszym autoryzowanym dystrybutorem w regionie. Oferujemy również urządzenia kontroli dostępu firmy SATEL, której jesteśmy najstarszym w regionie autoryzowanym dystrybutorem. Dobierzemy Państwu odpowiednie rygle elektromagnetyczne (elektrozaczepy) lub elektromagnesy do drzwi (zwory eklektromagnetyczne) spośród kilkadziesięciu rodzajów od kilku najlepszych producentów, w tym BIRA, JiS i SCOT. Wśród oferowanych przez nas zapór są także tripody oraz bramki obrotowe i uchylne renomowanej włoskiej firmy CAME.


Telewizja użytkowa CCTV (monitoring wizyjny)

Kamera CCTVJesteśmy gotowi przedstawić każdemu ofertę na prosty lub bardzo rozbudowany system telewizji przemysłowej (użytkowej). Oferujemy wszelkie materiały i urządzenia, w tym najróżniejsze kamery. Są to przede wszystkim kompaktowe kamery tradycyjne (typu box), w obudowach kopułowych (dome), kamery wandaloodporne, kamery zewnętrzne bullet z podświetleniem IR oraz kamery szybkoobrotowe. Ponadto sprzedajemy różnego rodzaju obiektywy, zasilacze i obudowy zewnętrzne do kamer. Oferujemy cyfrowe urządzenia do obróbki i rejestracji sygnałów wizyjnych znajdujące zastosowanie zarówno w systemach najprostszych, jak i bardzo rozbudowanych. Oferujemy różnego rodzaju rejestratory wizyjne zaróno do systemów analogowych, jak i cyfrowych IP. Oferujemy urządzenia do transmisji sygnałów po skrętce telefonicznej oraz bezprzewodowo. Sprzedawane przez nas urządzenia umożliwiają przesyłanie obrazów także w sieciach komputerowych. W ofercie Salonu Zabezpieczeń nie brakuje również monitorów.


Akumulatory bezobsługowe AGM i żelowe

Akumulator bezobsługowy KOBEOfertę Salonu Zabezpieczeń AVAL uzupełniają szczelne akumulatory bezobsługowe AGM i żelowe. Są to zarówno akumulatory uniwersalne, jak specjalizowane, w tym do pracy cyklicznej i buforowej. (Zastosowania akumulatorów: systemy alarmowe, centrale telefoniczne, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, zasilacze awaryjne UPS, oświetlenie awaryjne, zasilanie awaryjne automatyki i zabezpieczeń, systemy baterii słonecznych, urządzenia medyczne, urządzenia przenośne, wózki inwalidzkie.) Sprzedajemy bezobsługowe akumulatory 6V i 12V wykonywane zarówno w technologii AGM, jak i w technilogii żelowej. Bardzo szeroki szeroki jest również zakres pojemności akumulatorów; od 1,2Ah do ponad 200Ah. Są to sprawdzone od wielu lat akumulatory bezobsługowe AGM i żelowe znanych marek, w tym EUROPOWER, ACUMAX, ALARMTEC i KOBE. W ofercie znajdują się również ładowarki akumulatorów 6V i 12V oraz obudowy do akumulatorów.


Zasilacze stałoprądowe 12V, 24V, zasilacze buforowe i awaryjne UPS

Zasilacz stałoprądowyOfertę źródeł zasilania uzupełniają zasilacze stabilizowane oraz impulsowe z napięciem wyjściowym 12Vdc i 24Vdc. Są to zarówno zasilacze małej mocy z prądem wyjściowym 100mA, jak i z zasilacze prądem wyjściowym do kilku amperów. Oferujemy zasilacze w obudowach z wtyczką sieciową, zasilacze typu desktop, zasilacze w obudowach metalowych, zasilacze do zabudowy oraz na szynę TH-35. Ponadto oferujemy zasilacze buforowe 12V i 24V w szerokim asortymencie. W naszej ofercie znajdują się również zasilacze awaryjne UPS do wolnostojących komputerów domowych, stacji roboczych, serwerów, komputerowych urządzeń peryferyjnych, urządzeń fiskalnych, urządzeń telekomunikacyjnych, systemów technicznej ochrony mienia i kotłów centralnego ogrzewania. W naszej ofercie znajdują się również zasilacze UPS w obudowach rack 19". Zasilacze UPS pochodzą od renomowanego polskiego producenta EVER.


Sejfy, kasy pancerne, szafy metalowe

Sejf ścienny KonsmetalOprócz systemów elektronicznej ochrony mienia oferujemy również zabezpieczenia mechaniczne. Pomożemy Państwu zabezpieczyć pieniądze, ważne dokumenty domowe i biurowe, biżuterię, broń itp. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największego polskiego producenta sejfów i kas pancernych KONSMETAL. W naszej ofercie znajdują się podręczne sejfy KOLIBER, sejfy meblowe, sejfy na broń długą, sejfy lekkie, sejfy ścienne oraz sejfy gabinetowe. Oferujemy również różnego rodzaju kasy pancerne wykonywane w różnych klasach bezpieczeństwa. Sprzedajemy ponadto szafy metalowe do przechowywania dokumentów niejawnych, w tym szafy o podwyższonej odporności ogniowej.


Zamki, kłódki, okucia, samozamykacze

Wkładka bębenkowa do zamków wpuszczanychPonadto w naszej ofercie znajdują się powszechnie stosowane zamki. Tutaj również mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w doborze właściwego zamka. Oferujemy zamki drzwiowe wierzchnie i wpuszczane oraz zamki meblowe i gablotowe. Ponadto sprzedajemy wkładki bębenkowe do zamków wierzchnich oraz wkładki bębenkowe do zamków drzwiowych wpuszczanych, w tym wkładki bębenkowe symetryczne, asymetryczne, jednostronne i wkładki z gałką. Sprzedajemy także różnego rodzaju okucia, w tym tarcze (szyldy) drzwiowe, klamki oraz gałki i gałkoklamki przydatne w systemach domofonowych. Sprzedajemy również kłódki bębenkowe zatrzaskowe, zasuwkowe oraz trzpieniowe. Są to przede wszystkim produkty renomowanej polskiej firmy LOB. W naszej ofercie znajdą Państwo również hydrauliczne samozamykacze drzwiowe.


Automatyka do bram

Siłownik do bramy dwuskrzydłowejUzupełnieniem systemów domofonowych i wideodomofonowych oraz kontroli dostępu jest automatyka do bram. Oferujemy napędy do bram garażowych uchylnych i segmentowych serii V9000 Came oraz HG600 i HG1000 home oraz automatykę do bram przesuwnych (napęd do bramy przesuwnej 400kg BX Plus oraz napęd do bramy przesuwnej 800kg BX Strong). W naszej ofercie znajdą Państwo również automaty do bram dwuskrzydłowych (napęd do bramy dwuskrzydłowej Krono Standard i napęd Fast Plus) renomowanej firmy Came, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Oprócz kompletnych zestawów umożliwiających automatyczne otwieranie i zamykanie bram w naszej ofercie znajdują się różnorodne akcesoria do automatyki bramowej. Są to listwy zębate, fotokomórki, lampy ostrzegawcze oraz sterowniki radiowe (piloty i radioodbiorniki). W naszej ofercie znajdują się również szlabany automatyczne Gard firmy Came. Polecamy szlabany automatyczne Gard 4, Gard 4000 i Gard 6000 Came. Są to niezawodne rozwiązania, które od wielu lat doskonale sprawdzają się w praktyce.


Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdą Państwo w "Katalogu" i "Cennikach".


Do grona naszych Klientów mamy zaszczyt zaliczyć zarówno firmy instalatorskie oraz sklepy i hurtownie, jak i odbiorców indywidualnych. Koncentrujemy się na obszarze województwa podlaskiego i województw ościennych. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową na teren całej Polski.

Mogą Państwo liczyć u nas na fachowe doradztwo oraz szeroki wybór towarów! Robimy wszystko, aby były to towary wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów i mające atrakcyjną cenę.