Oferta Salonu Anten i Elektroniki AVAL

Pracownicy Salonu Anten i Elektroniki AVAL (tel. +85 651-76-56) pomogą Państwu uzyskać dobry odbiór programów radiowych i telewizyjnych. Nagłośnienia Public Address to również dziedziny, w których możemy Państwu pomóc. Oferujemy fachowe doradztwo oraz szeroki wybór towarów. Sprzedajemy najróżniejsze urządzenia i materiały z obszaru szeroko pojętej telekomunikacji. Oferta obejmuje szeroki zakres urządzeń do instalacji antenowych, telefonicznych, teleinformatycznych, łączności wewnętrznej oraz radiotelefony. Sprzedajemy także sprzęt elektroinstalacyjny oraz akumulatory bezobsługowe 6V i 12V oraz zasilacze awaryjne UPS. Tutaj też są załatwiane sprawy drobnych instalacji w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych.

Dla instalatorów organizujemy prezentacje i szkolenia techniczne obejmujące zakres działalności Salonu Anten i Elektroniki.


Anteny telewizyjne DVB-T i anteny satelitarne DVB-S

Anteny DVB-T i TV-SAT - Antena V 1490 TelevesW Salonie Anten i Elektroniki AVAL rozwiązujemy problemy z odbiorem programów radiowych i telewizyjnych. Dobieramy stosownie do wszelkiego rodzaju anteny radiowe doradia analogowego i cyfrowego oraz anteny telewizyjne do odbioru sygnałów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. W naszej ofercie zaproponujemy Państwu również odpowiednie tunery (dekodery) DVB-T. Oferujemy anteny satelitarne, konwertery satelitarne oraz multiswitche i tunery satelitarne TV-SAT do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S. Zapewniamy wszelkie materiały i urządzenia do wykonywania antenowych instalacji indywidualnych, zbiorowych oraz sieci telewizji kablowej najlepszych producentów. W tym zakresie działalności mieszczą się wzmacniacze antenowe i gniazdka antenowe oraz maszty rurowe, wysięgniki antenowe i wsporniki anten TV, a także metalowe kotwy rozporowe do mocowania masztów. A zatem wszystkie niezbędne materiały, dzięki którym można te anteny TV zamontować. Ofertę uzupełniają - w najszerszym w całym regionie asortymencie - kable i przewody współosiowe (koncentryczne) oraz bardzo szeroki wybór złączy współosiowych. Sprzedajemy również sznury abonenckie i różnego rodzaju kable przyłączeniowe. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Televes, Telkom-Telmor i Corab.


Osprzęt telekomunikacyjny i teleinformatyczny

Szafa wisząca rack PulsarPonadto oferujemy sprzęt bierny do realizacji nowych i rozbudowy istniejących budynkowych instalacji telekomunikacyjnych. Są to m.in. złącza RJ i gniazdka telefoniczne, rozgałęźniki, sygnalizatory i zabezpieczenia telefoniczne. Sprzedajemy również rozdzielacze kablowe wewnętrzne i zewnętrzne oraz listwy LSA. Oferujemy przewody telefoniczne oraz kable telekomunikacyjne stacyjne i miejscowe. W ofercie Salonu Anten i Elektroniki AVAL znajdą Państwo również sprzęt bierny do wykonywania sieci teleinformatycznych (LAN), w tym m.in. gniazdka komputerowe, złącza RJ. Sprzedajemy patchpanele i patchcordy w różnych kolorach, szafy 19-calowe wiszące i szafy 19-calowe stojące wraz ze wszystkimi akcesoriami. Mamy pełną ofertę szaf rackowych polskiego producenta Pulsar, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Pomożemy wybrać odpowiednią do Państwa potrzeb szafę i potrzebne wyposażenie dodatkowe. Ofertę uzupełniają kable teleinformatyczne wewnętrzne i zewnętrzne UTP i FTP.


Systemy nagłośnieniowe PA, radiowęzły

Tuba głośnikowa ITCSalon Anten i Elektroniki AVAL dobiera i oferuje materiały i urządzenia do radiowęzłów i systemów nagłośnieniowych w szkołach, sklepach, magazynach, halach sportowych oraz w domach i ogrodach. Tutaj proponujemy samodzielne centrale nagłośnienia, wzmacniacze miksujące, wzmacniacze mocy, źródła sygnałów (odbiorniki radiowe, odtwarzacze CD i MP3) oraz mikrofony przewodowe i bezprzewodowe. Dobierzemy odpowiednie do Państwa potrzeb głośniki sufitowe, głośniki ścienne wbudowywane i nabudowywane, kolumny głośnikowe, projektory dźwiękowe, głośniki wiszące, tuby głośnikowe, głośniki artystyczne oraz głośniki ogrodowe. Są również urządzenia przenośne przydatne na imprezach plenerowych i pielgrzymkach. Oferujemy również w szerokim wyborze przewody głośnikowe i mikrofonowe oraz złącza mikrofonowe. Jako autoryzowany dystrybutor mamy kompleksową ofertę sprzętu nagłośnieniowego firmy ITC Audio.


Materiały elektryczne

Gniazdo elektryczneOferujemy również sprzęt elektroinstalacyjny do wykonywania i rozbudowy budynkowych instalacji elektrycznych. W naszym Salonie Anten i Elektroniki sprzedajemy łączniki i gniazda elektroinstalacyjne, wyłączniki nadmiarowe i różnicowoprądowe, wskaźniki zasilania i napięcia oraz skrzynki rozdzielcze. Na naszych półkach znajdą Państwo również przenośny osprzęt elektryczny potrzebny w domu i w pracy, w tym wtyczki, gniazdka rozgałęźniki i przedłużacze. Sprzedajemy także listwy antyprzepięciowe. W naszej ofercie znajdują się ponadto niezbędne w każdym domu i mieszkaniu dzwonki oraz gongi elektroniczne i elektromechaniczne a także dzwonki bezprzewodowe.


Przewody, osprzęt elektroinstalacyjny

Puszka elektroinstalacyjnaTutaj dysponujemy również szeroką ofertą osprzętu do instalowania przewodów w instalacjach. Są to rzeczy przydatne każdemu, nie tylko elektrykowi wykonującemu instalacje. W naszej ofercie znajdą Państwo rury i listwy elektroinstalacyjne oraz złączki i uchwyty do rur elektroinstalacyjnych a także puszki elektroinstalacyjne podtynkowe i natynkowe. Oferujemy również uchwyty do kabli typu KLIP oraz uchwyty kablowe wciskane i taśmy kablowe. Ponadto sprzedajemy różnego rodzaju taśmy izolacyjne, złączki przewodów oraz linki do przeciągania przewodów, kołki rozporowe i metalowe kotwy rozporowe. Tutaj też sprzedajemy przewody elektroinstalacyjne i przewody elektryczne mieszkaniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również w bardzo szerokim wyborze kable i przewody koncentryczne, telekomunikacyjne, teleinformatyczne, głośnikowe i mikrofonowe oraz złącza koncentryczne F, IEC, BNC, SMA, mikrofonowe a także modularne RJ.


Mierniki uniwersalne i specjalistyczne, narzędzia

Zaciskarka złącz RJ HanlongOfertę uzupełniają ponadto różnego rodzaju mierniki uniwersalne i specjalistyczne oraz narzędzia ręczne. Zarówno profesjonalista, jak i majsterkowicz znajdzie coś dla siebie. Tutaj oferujemy wielofunkcyjne multimetry cyfrowe, detektory metali i napięć, mierniki sygnału naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i telewizji satelitarnej SAT, testery okablowania telefonicznego oraz testery sieci komputerowych LAN. Sprzedajemy również narzędzia ręczne, w tym zaciskarki do złączy telefonicznych RJ, zaciskarki do złączy koncentrycznych, zaciskarki do opasek kablowych, obcinarki, szczypce, ściągacze izolacji, lutownice oraz pistolety klejowe. Mamy szeroki wybór narzędzi renomowanej firmy Hanlong oferującej różnego rodzaju narzędzia ręczne. Są to porządne narzędzia w atrakcyjnej cenie. Ponadto sprzedajemy spoiwa lutownicze i topniki, kleje termotopliwe, pasty silikonowe oraz smary dla elektroniki.


Akumulatory AGM i żelowe oraz baterie elektryczne

Bateria alkaliczna DuracellW Salonie Anten i Elektroniki mamy w dużym wyborze baterie i akumulatory bezobsługowe niezbędne każdemu do sprzętu codziennego użytku. Są to baterie cynkowo-węglowe, baterie alkaliczne, baterie srebrowe zegarkowe, baterie litowe mini i baterie fotograficzne uznanych firm SONY i DURACELL. Ponadto sprzedajemy akumulatorki 1,2V oraz akumulatory bezobsługowe 6V i 12V. Są to zarówno uniwersalne akumulatory do różnego rodzaju zastosowań, jak akumulatory specjalizowane, w tym do pracy cyklicznej i buforowej. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno akumulatory bezobsługowe wykonywane w technologii AGM, jak i akumulatory żelowe. (Zastosowania oferowanych przez nas akumulatorów bezobsługowych: systemy alarmowe, centrale telefoniczne, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, zasilacze UPS, oświetlenie awaryjne, zasilanie awaryjne automatyki i zabezpieczeń, systemy baterii słonecznych, urządzenia medyczne, urządzenia przenośne, wózki inwalidzkie.) Sprzedajemy sprawdzone akumulatory bezobsługowe EUROPOWER, KOBE, ALARMTEC i ACUMAX wykonywane w nowoczesnej technologii AGM oraz w tradycyjnej technologii żelowej. Oferujemy również ładowarki akumulatorów na napięcia 1.2V, 6V i 12V.


Zasilacze 12V i 24V, zasilacze awaryjne UPS

Zasilacz awaryjny UPS EverPracownicy Salonu Anten i Elektroniki pomogą Państwo zabezpieczyć sprzęt elektroniczny przed przepięciami, zakłóceniami oraz niestabilnością napięcia zasilającego. Oferujemy zarówno zasilacze awaryjne UPS wolnostojące, jak i zasilacze awaryjne w obudowach rack 19" polskiej firmy EVER. (Zastosowania oferowanych przez nas zasilaczy awaryjnych UPS: komputery, komputerowe urządzenia peryferyjne, urządzenia fiskalne, urządzenia telekomunikacyjne oraz systemy technicznej ochrony mienia.) Ponadto sprzedajemy listwy zabezpieczające firmy EVER, które chronią domowy i biurowy sprzęt elektroniczny przed przepięciami i różnego rodzaju zakłóceniami. Ofertę uzupełniają zasilacze stabilizowane oraz impulsowe z napięciem wyjściowym 12Vdc i 24Vdc przystosowane do różnych obciążeń. Są to więc zarówno zasilacze na 100mA, jak i z prądem wyjściowym do kilku amperów. Oferujemy zasilacze w obudowach z wtyczką sieciową, w obudowach do zamocowania i w obudowach na szynę TH-35. Oferte uzupełniają zasilacze buforowe na napięcie znamionowe 12Vdc i 24Vdc.


Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdą Państwo w "Katalogu" i "Cennikach".


Do grona naszych Klientów mamy zaszczyt zaliczyć zarówno firmy instalatorskie, jak i sklepy oraz hurtownie. Nie zapominamy również i o odbiorcach indywidualnych. Koncentrujemy się na obszarze województwa podlaskiego i ościennych. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową na teren całej Polski.

Mogą Państwo liczyć u nas na fachowe doradztwo oraz szeroki wybór towarów! Staramy się, aby były to sprawdzone towary pochodzące od renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach.