Oferta Działu Instalacji AVAL

Dział Instalacji AVAL (tel. 85 651-65-16, 606 143-436) oferuje Państwu bezpłatne konsultacje, doradztwo techniczne, projekty techniczne, nadzór autorski, kompleksową realizację, modernizację i rozbudowy, konserwacje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenie personelu obsługującego. Zakres naszej działalności obejmuje antenowe instalacje RTV i TV-SAT, antenowe instalacje zbiorowe (AIZ), sieci telewizji kablowej (TVK), systemy alarmowe (sygnalizacji włamania i napadu), instalacje domofonowe i wideodomofonowe, instalacje interkomowe i telefoniczne, systemy telewizji użytkowej (CCTV), systemy kontroli dostępu, automatykę bramową i szlabany, instalacje nagłośnieniowe i radiowęzłowe.

Uwaga!
W sprawach instalacji w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych prosimy o kontakt
z Salonem Anten i Elektroniki (tel. 85 651-76-56)
lub Salonem Zabezpieczeń (tel. 85 651-49-99).

Oferowane przez nas systemy realizujemy na bazie materiałów i urządzeń pochodzących tylko od renomowanych producentów (zarówno krajowych, jak i zagranicznych). Instalowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne atesty i homologacje. Spełnienie tych wszystkich wymagań powoduje, że nasz sprzęt nie zawsze jest najtańszy. Jednak dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i największymi importerami ceny są zawsze atrakcyjne. Staranny dobór dostawców gwarantuje niezawodną pracę wykonywanych przez nas instalacji i systemów.

Dysponujemy kadrą sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży instalacji niskonapięciowych. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz dokumenty kwalifikacyjne upoważniające do realizacji i obsługi systemów ochrony mienia. Posiadamy autoryzację TECHOMU oraz koncesję MSW na prowadzenie usług ochrony mienia w zakresie instalowania systemów sygnalizacji włamania i napadu (instalacji alarmowych).


Wybrane instalacje wykonane przez AVAL

Rozbudowa monitoringu w Spółdzielni SNB ul. Kraszewskiego 26/2 w Białymstoku
Monitoring SNB
Rozbudowaliśmy istniejący system monitoringu wizyjnego o dodatkowe urządzenia, w tym rejestrator trybrydowy oraz kamery tubowe IP o rozdzielczości 4K wyposażone w obiektywy motor-zoom. Łącznie w systemie jest ponad dwadzieścia kamer. Na trzech komputerowych stanowiskach dozoru jest realizowany podgląd na monitorach 42" z zastosowaniem oprogramowania CMS.
 
System kontroli dostępu z rejestracją czasu pracy w MPEC Białystok
Monitoring ZDZ
Na zlecenie MPEC Białystok wykonaliśmy jeden z pierwszych w kraju systemów kontroli dostępu z dodatkowymi funkcjonalnościami raportowania obecności na bazie nowoczesnego systemu RACS-5 Roger. Jako urządzenia wykonawcze systemu kontroli dostępu zastosowaliśmy bramki obrotowe TRIPOD i FIRE firmy CAME. System został podzielony na kilkanaście partycji (grup użytkowników) z selektywnym dostępem do zdarzeń przez uprawnionych administratorów.
CCTV i KD na obiekcie zabytkowym ZDZ przy ul. Sienkiewicza 77 w Białymstoku
Monitoring ZDZ
Monitoring z kamerami HQ IP Wi-Fi o rozdzielczości 4K z zastosowaniem dodatkowych repeaterów Wi-Fi oraz kontrola dostępu na bazie kontrolera autonomicznego PR312MF Roger z brelokami MIRARE. Szczególne warunki prowadzenia robót - budynek pod nadzorem Konserwatora Zabytków, grube ściany, brak możliwości wykonania okablowania.
Monitoring cerkwi św. Pantelejmona w Białymstoku-Zaściankach
Monitoring cerkwi
Monitoring cerkwi św. Wielkomęczennika Pantelejmona w Białymstoku - Zaściankach. Staramy się jak najmniej ingerować w ochraniane obiekty. Tym razem wykorzystaliśmy techniczne słupy oświetleniowe do zamontowania kamer. Wykorzystaliśmy kamery Turbo HD pracujące w technologii TVI zapewniające wysokiej jakości obraz w rozdzielczości Full HD.

Zapraszamy na strony, na których przedstawiamy listy referencyjne. Zawierają one wykazy najważniejszych wykonanych przez nas instalacji i systemów. A są to: