Oferta Działu Instalacji AVAL

Dział Instalacji AVAL (tel. 85 651-65-16, 606 143-436) oferuje Państwu bezpłatne konsultacje, doradztwo techniczne, projekty techniczne, nadzór autorski, kompleksową realizację, modernizację i rozbudowy, konserwacje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenie personelu obsługującego. Zakres naszej działalności obejmuje antenowe instalacje RTV i TV-SAT, antenowe instalacje zbiorowe (AIZ), sieci telewizji kablowej (TVK), systemy alarmowe (sygnalizacji włamania i napadu), instalacje domofonowe i wideodomofonowe, instalacje interkomowe i telefoniczne, systemy telewizji użytkowej (CCTV), systemy kontroli dostępu, automatykę bramową i szlabany, instalacje nagłośnieniowe i radiowęzłowe.

Uwaga!
W sprawach instalacji w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych prosimy o kontakt
z Salonem Anten i Elektroniki (tel. 85 651-76-56)
lub Salonem Zabezpieczeń (tel. 85 651-49-99).

Oferowane przez nas systemy realizujemy na bazie materiałów i urządzeń pochodzących tylko od renomowanych producentów (zarówno krajowych, jak i zagranicznych). Instalowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne atesty i homologacje. Spełnienie tych wszystkich wymagań powoduje, że nasz sprzęt nie zawsze jest najtańszy. Jednak dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i największymi importerami ceny są zawsze atrakcyjne. Staranny dobór dostawców gwarantuje niezawodną pracę wykonywanych przez nas instalacji i systemów.

Dysponujemy kadrą sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży instalacji niskonapięciowych. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz dokumenty kwalifikacyjne upoważniające do realizacji i obsługi systemów ochrony mienia. Posiadamy autoryzację TECHOMU oraz koncesję MSW na prowadzenie usług ochrony mienia w zakresie instalowania systemów sygnalizacji włamania i napadu (instalacji alarmowych).


Zapraszamy na strony, na których przedstawiamy listy referencyjne. Zawierają one wykazy najważniejszych wykonanych przez nas instalacji i systemów. A są to: