Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC SM G652D 3m WAVE OPTICS #08662

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC SM G652D 3m  WAVE OPTICS  #08662
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami LC/UPC-ST/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G652D; średnica 3,0mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz krosowania w instalacjach światłowodowych.

Najważniejsze cechy:
• Patchcord jednomodowy z włóknem 9/125, G652D
• Długość 3m
• Tłumienność poniżej 0,20dB
• Wytrzymałość na rozciąganie ponad 10kg

Dane ogólne

Nazwa produktu:Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC SM G652D 3m WAVE OPTICS #08662
Kod produktu:L8-6653
Cena detal netto:19,27
Cena detal brutto:23,70
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!