Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM G657A1 2m WAVE OPTICS #08892

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM G657A1 2m  WAVE OPTICS  #08892
Przyłącze światłowodowe (patchcord); jednomodowe ze złączami SC/APC-SC/UPC; dupleks (podwójne); włókno 9/125, G657A1; średnica 3,0mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Przyłącze światłowodowe do podłączania urządzeń oraz krosowania w instalacjach światłowodowych.

Najważniejsze cechy:
• Patchcord jednomodowy z włóknem 9/125, G657A1
• Długość 2m
• Tłumienność poniżej 0,20dB
• Wytrzymałość na rozciąganie ponad 10kg

Dane ogólne

Nazwa produktu:Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM G657A1 2m WAVE OPTICS #08892
Kod produktu:L8-6042
Cena detal netto:19,43
Cena detal brutto:23,90
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!