Pigtail światłowodowy E2000/UPC SM G652D 9/125 2m WAVE OPTICS #08707

Pigtail światłowodowy E2000/UPC SM G652D 9/125 2m  WAVE OPTICS  #08707
Pigtail światłowodowy E2000/UPC SM G652D 9/125 2m  WAVE OPTICS  #08707 Pigtail światłowodowy E2000/UPC SM G652D 9/125 2m  WAVE OPTICS  #08707
Pigtail jednomodowy ze złączem E2000/UPC; włókno 9/125, G652D; średnica 0,9mm; długość 2m

Przeznaczenie:
Przeznaczony do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach.
Najważniejsze cechy:
• Jednomodowy z włóknem 9/125, G652D zakończony złączem E2000/UPC
• Długość 2m, średnica 0,9mm

Dane ogólne

Nazwa produktu:Pigtail światłowodowy E2000/UPC SM G652D 9/125 2m WAVE OPTICS #08707
Kod produktu:L8-5552
Cena detal netto:38,46
Cena detal brutto:47,30
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!