Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 3m WAVE OPTICS #08711

Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 3m WAVE OPTICS #08711
Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 3m WAVE OPTICS #08711 Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 3m WAVE OPTICS #08711
Pigtail jednomodowy ze złączem E2000/APC; włókno 9/125, G652D; średnica 0,9mm; długość 3m

Przeznaczenie:
Przeznaczony do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach.
Najważniejsze cechy:
• Jednomodowy z włóknem 9/125, G652D zakończony złączem E2000/APC
• Długość 3m, średnica 0,9mm

Dane ogólne

Nazwa produktu:Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 3m WAVE OPTICS #08711
Kod produktu:L8-5513
Cena detal netto:39,19
Cena detal brutto:48,20
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!