Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 1m WAVE OPTICS #08709

Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 1m  WAVE OPTICS  #08709
Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 1m  WAVE OPTICS  #08709 Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 1m  WAVE OPTICS  #08709
Pigtail jednomodowy ze złączem E2000/APC; włókno 9/125, G652D; średnica 0,9mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przeznaczony do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach.
Najważniejsze cechy:
• Jednomodowy z włóknem 9/125, G652D zakończony złączem E2000/APC
• Długość 1m, średnica 0,9mm

Dane ogólne

Nazwa produktu:Pigtail światłowodowy E2000/APC SM G652D 9/125 1m WAVE OPTICS #08709
Kod produktu:L8-5511
Cena detal netto:37,72
Cena detal brutto:46,40
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!