Pigtail światłowodowy LC/APC SM G652D 9/125 1m WAVE OPTICS #08679

Pigtail światłowodowy LC/APC SM G652D 9/125 1m WAVE OPTICS #08679
Pigtail jednomodowy ze złączem LC/APC; włókno 9/125, G652D; średnica 0,9mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przeznaczony do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach.
Najważniejsze cechy:
• Jednomodowy z włóknem 9/125, G652D zakończony złączem LC/APC
• Długość 1m, średnica 0,9mm

Dane ogólne

Nazwa produktu:Pigtail światłowodowy LC/APC SM G652D 9/125 1m WAVE OPTICS #08679
Kod produktu:L8-5211
Cena detal netto:4,63
Cena detal brutto:5,70
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!