Pigtail światłowodowy SC/APC SM G657A1 9/125 1m WAVE OPTICS #08891

Pigtail światłowodowy SC/APC SM G657A1 9/125 1m  WAVE OPTICS  #08891
Pigtail jednomodowy ze złączem SC/APC; włókno 9/125, G657A1; średnica 0,9mm; długość 1m

Przeznaczenie:
Przeznaczony do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach.
Najważniejsze cechy:
• Jednomodowy z włóknem 9/125, G657A1 zakończony złączem SC/APC
• Długość 1m, średnica 0,9mm

Dane ogólne

Nazwa produktu:Pigtail światłowodowy SC/APC SM G657A1 9/125 1m WAVE OPTICS #08891
Kod produktu:L8-5121
Cena detal netto:4,80
Cena detal brutto:5,90
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!