Terminal dostępu MIFARE MCT82M-BK ROGER

Terminal dostępu MIFARE MCT82M-BK ROGER
Terminal dostępu MIFARE 13.56MHz Classic/Ultralight systemu RACS5; zasięg odczytu do 7cm; bez klawiatury; 3 wskaźniki LED; RS485; do wewnątrz; czarny panel; obudowa ciemnoszara; 85x85x22mm; 12Vdc

Przeznaczenie:
Czytnik MCT82M-BK Roger jest wewnętrznym terminalem dostępu przeznaczonym do pracy w systemie kontroli dostępu RACS 5. Czytnik pełnią rolę urządzenia podrzędnego względem kontrolera dostępu i nie może samodzielnie dozorować przejścia. Terminal MCT82M-BK Roger umożliwia zarówno odczyt numeru seryjnego karty zbliżeniowej (CSN), jak i numeru programowalnego (PCN) zapisanego w szyfrowanych sektorach pamięci na karcie. Wykorzystanie programowalnego numeru karty zabezpiecza ją przed duplikowaniem, co istotnie poprawia poziom bezpieczeństwa całego systemu.

Właściwości:
Czytnik MCT82M-BK Roger ma zestaw linii wejściowych i wyjściowych, który umożliwia kompletną obsługę przejścia bez konieczności wykorzystywania wejść i wyjść zlokalizowanych na kontrolerze dostępu lub module rozszerzeń. Czytnik ma też trzy parametryczne linie wejściowe, które mogą być indywidualnie sparametryzowane w zakresie czasu reakcji oraz topologii dołączonych styków i rezystorów.
Opcjonalnie, wejścia czytnika mogą być skonfigurowane do trybu double wiring, który umożliwia dołączenie dwóch niezależnych styków NO lub NC do każdego z wejść i podwojenie w ten sposób liczby monitorowanych przez czytnik sygnałów wejściowych. Czytnik MCT82M-BK Roger ma 2 wyjścia tranzystorowe oraz 1 wyjście przekaźnikowe. Każde z wyjść może być w stanie spoczynkowym wyłączone (tzw. Polaryzacja normalna) lub załączone (tzw. Polaryzacja odwrotna). Wyjście przekaźnikowe ma styk zwierny oraz rozwierny.
Komunikacja z kontrolerem odbywa się za pośrednictwem zmodyfikowanego standardu RS485, który umożliwia tworzenie struktur okablowania typu gwiazda oraz drzewo. Magistrala komunikacyjna, do której dołączany jest czytnik może mieć długość do 1200m i być wykonana z wykorzystaniem dowolnego rodzaju kabla sygnałowego. Konfigurowanie urządzenia oraz aktualizację wbudowanego oprogramowania (firmware) przeprowadza się za pośrednictwem interfejsu RS485 i programu RogerVDM (Windows).
Płyta czołowa czytnika MCT82M-BK Roger wykonana jest z specjalnego tworzywa sztucznego o zbliżonej do szkła odporności na zarysowania, lecz odpornego na stłuczenie. Obudowa czytnika ma neutralny wygląd, zbliżony do stylistyki osprzętu elektrycznego, dzięki któremu dobrze wkomponowuje się w każdym rodzaju wnętrz.

Najważniejsze cechy:
• Karty zbliżeniowe ISO14443A, odczyt numeru seryjnego karty (CSN): MIFARE® ULTRALIGHT, MIFARE® Classic 1k oraz 4k, MIFARE® Plus, MIFARE® DESFire EV1
• Odczyt numeru programowalnego karty (PCN): MIFARE® Classic 1k oraz 4k
• Zasięg odczytu do 7 cm
• Rozpoznawanie długiego przyłożenia karty
• Trzy wskaźniki LED
• Głośnik sygnalizacyjny z regulowanym poziomem dźwięku
• Konfiguracja przez RS485 (RogerVDM)
• Aktualizacja oprogramowania wbudowanego przez RS485 (RogerVDM)
• Praca w warunkach wewnętrznych
• Wymiary (W x S x G): 85x85x22mm
• Zasilanie 12VDC

Dane ogólne

Nazwa produktu:Terminal dostępu MIFARE MCT82M-BK ROGER
Kod produktu:D8-5412
Cena detal netto:331,71
Cena detal brutto:408,00
Karta katalogowa:Terminal dostępu MIFARE MCT82M-BK ROGER  
Uwaga!
Firmom instalatorskim i handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty - zapraszamy do współpracy!
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt z naszymi salonami sprzedaży.
Wygląd towaru może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!